آموزشی, مدروز و فشن

چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم

چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم - چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم

باور داشته باشیم یا خیر انتخاب کیف دستی مناسب یا موجب زیبایی هر چه بیشتر ما خواهد شد و یا نتیجه عکس خواهد داد. خریدن و انتخاب درست کیف بیشتر از آن که رابطه با ابعاد کیف داشته باشند با اندام شما در ارتباط است . اگر شما قصد دارید که کیف جدیدی را به زودی تهیه کنید اول‌ازهمه این مطلب را ( چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم ) جهت راهنمایی برای انتخاب کیفی که با زیبایی هرچه بیشتر شما و فرم بدنتان متناسب است را مطالعه بکنید 

 

1shutterstock2898016821534947559 - چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم

برای بانوان با جثه کوچک 

اگر شما دارای اندامی کوچک هستید سایز بیش‌ازاندازه بزرگ کیف باعث از بین بردن جلوه مدنظر و زیبایی بصری شما خواهد شد انتخاب یک کیف کوچک یا مدیوم با یک دسته با طول متناسب میتواند باعث جبران این ناهماهنگی گردد. کیف‌هایی با بند بلند باعث کشیده شدن چشم به سمت پایین و درنتیجه کوچک به نظر آمدن شما خواهد شد و به یاد داشته باشید کیف‌های ریزتر نیز همچنین موجب کوتاه به نظر رسیدن شما خواهد شد.

برای آنکه بلندتر به نظر برسید در جستجوی کیف‌هایی باشید که بند بلند مناسب با قد شما و فرم عمودی بیشتری را در گردش چشم سایرین نسبت به شما پوشش میدهد.

چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم 4 - چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم

برای بانوان بلند و لاغر

از کیف‌های جعبه‌ای شکل که ظاهری مستحکم دارند باید دوری بکنید وبه یاد داشته باشید که با انتخاب کیف متناسب بر فرم نهایی و ظاهر بدن خود نیز تأثیر گذار هستید. کیف‌هایی که بسیار عریض و  بسیار بزرگ یا بسیار کوچک هستند بااندام شما تناسب نخواهند داشتکیف‌هایی با بندهای کوچک نیز شمارا بلندتر از آن فرمی که هستید نشان خواهند داد.کیف‌هایی با بند بلند می‌توانید چشم را به سمت پایین هدایت کنید.

چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم 6 - چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم

برای بانوانی با اندام سایزه پلاس

در اینجا نیز باز دوباره نسبت‌ها نقش مهمی را بازی می‌کنند، اگر شما پلاس سایز هستید کیف کوچک شمارا بزرگ‌تر ازآنچه که هستید نشان خواهد داد. کیف‌های بسیار بزرگ که دارای فرم گرد و بزرگ هستند نیز باعث حجیم نشان دادن شما میشوند .از این مدل کیف ها باید دوری کنید و به‌جای آن کیف‌هایی بافرم مستحکم و سایز مدیوم یا متوسط می‌توانند بااندام شما تناسب بهتری را ایجاد کنند و این هارمونی بین شما و کیف میتواند تناسب و جثه ی شمارا به خوبی هماهنگ نشان دهد . 

چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم 5 - چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم

برای بانوانی با اندام گلابی شکل

بدن بانوان به مدل های مختلف دسته بندی شده است اینکه چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم در هر کدام از این سبک ها تاثیر گذار است . برای بدن هایی با فرم گلابی شکل ، اگر شما وزن بسیاری را در بخش پایینی بدنتان تحمل می‌کنید از کیف‌های چرمی با بند بلند که بر روی پهلوی خود می‌افتد دوری‌کنید .  این نوع کیف نیز باعث کشیده شدن توجه به بخش پایین بدن شما خواهد شد و باعث بیشتر چاق نشان داده شدن شما می‌گردد درنتیجه به دنبال خرید کیف‌های باشید که فرم ساده و درعین‌حال بالای باسن شما قرار بگیرند.

چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم 3 - چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم

برای بانوانی با فرم سیبی شکل

اگر اطراف کمر و پهلوی شما چاق‌تر به نظر می‌رسد انتخاب کیف‌های کوچک با بندهای بسیار کوچک نیز برخلاف تناسب‌ اندامی و هارمونی زیبایی شما خواهد بود و باید از آن دوری‌کنید و با انتخاب کیف‌های مکعبی شکل و به میزان اندکی عریض که در هنگام راه رفتن در قسمت پهلوی شما قرار می‌گیرد میتوانید میزانی از توجه را بر روی  میان تنه خود دور نمایید و کمتر حجیم به نظر برسید.

چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم 1 - چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم

برای بانوانی با فرم بدنی ساعت شنی

 اگر بین باسن شما و شانه‌های تان تعادل برقرار است و دور کمر بسیار مناسبی را دارا هستید به دنبال خرید کیف‌های باشید که نزدیک به خط دور کمر شما و یا پایین باسن شما باشد انتخاب کیف‌های هوبو و توت (دسته‌دار کوچک) یا کیف‌های کراس بادی می‌تواند باعث زیبایی هر چه‌ بهتر شما گشته و تناسب بصری بسیار متناسبی را موجب شود.

چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم 2 - چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم

برای بانوان با فرم چهارگوش

اگر دور شانه‌های شما، دور کمر شما و باسن شما دارای اندازه یکسانی هستند شما به کیف‌دستی نیاز دارید که به خلق تصویری  سیال و خطوط منحنی  در جلوه بصری شما کمک کند  و البته درنهایت از کیف‌هایی که پایین باسن شما قرارمی‌گیرند دوری‌کنید کیف‌هایی که شما بتوانید در کنار بازو یا زیر بازوی خود جای دهید می‌تواند باعث ایجاد خطوط سیال طبیعی برای حرکت چشم و درنتیجهتناسب‌اندام شما گردد.

چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم 9 - چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم

بانوانی با اندام ورزشکاری

بانوان که اندام ورزشکاری دارند باید از انتخاب کیف‌های دستی معمولی دوری کنند و البته کیف‌های باریک و زاویه‌دار مانند کیف های مستطیلی کلاچ میتواند به فرم  بدن شما سختی و سادگی را بدهد بهترین انتخاب برای شما کیف‌هایی بافرم ساده و یاکوله‌پشتی‌هایی است که دارای جزئیات زیبایی شناسانه مانند گل‌دوزی بر روی دست یا بند آن کارشده باشد.

شرکت طراحی و تولید کیف بهل نیت بر آن دارد تا با ارائه گستره متنوعکیف‌های باکیفیت بالا بتواند رضایت تمامی بانوان با هر زیبایی خدادادی را نیز جلب نماید. امید بر آن است همراه خوبی برای شما در جهت خلق انسانیخوش‌پوش را داشته باشیم.

چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم 8 - چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم

تا بدانید چگونه کیفی مناسب با اندام خود انتخاب کنیم؟

تحقیق و ترجمه در استودیو طراحی و تولید بهل 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *