بهل چگونه شکل گرفت؟

تولید فرایندی سخت و زیباست. روزی از اتاق کوچک ما اولین طرح ها روی کاغذ نگاشته شد و فکری که مدت ها ذهن را مارا به خود مشغول کرده بود خود را بروز داد . فکر طراحی و تولید کردن . این دو موضوع در پس ذهن ما همیشه ذوق ذوق میکرد و تشنه ی حضور بود. تا در یکی از روزهای تابستان چند سال پیش آغاز شد و مارا وارد جهانی کرد که زیباست و در عین حال سخت ، و سخت است با اینکه زیباست. از روزی که بصورت جدی کار طراحی و تولید محصول را آغاز کردیم. گام به گام تجربه کردیم .شکست خوردیم . ادامه دادیم .تلاش کردیم و امروز با کوله باری از تجربه همچنان در تلاش و فعالیت هستیم تا محصولات طراحی و تولید شده ی ما پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان و مشتریان عزیز باشد. از دیدگاه انان بهره گرفتیم که هر روز به انان نزدیکتر باشیم و نیازها و محدودیت های آنان را عمیق تر درک کنیم برای آنکه بتوانیم محصولی باب میل انان را در بازار عرضه کنیم.
آن زمان که در ذهن ما فکر تولید پرورش می یافت دغدغه ی ما ایجاد یک چرخه اقتصادی برای اشتغال زایی بود تا بتوانیم هر روز محکم و فعال تر برای گسترش چرخه اقتصادی و اشتغال زایی قدم برداریم و امروز برای هرچه وسیع تر شدن این هدف زیبا تلاش میکنیم و در این راه بی شک به کمک مصرف کنندگان گرامی نیازمندیم تا به این هذف جامع عمل بپوشانیم و تا توان هست برای گسترش آن بکوشیم.
گروه طراحی و تولید بهل با حمایت مشتریان عزیز و همچنین تولید محصولات مرغوب و در عین حال مقرون به صرفه برای مشتری توانسته رفته رفته جایگاه خود را بدست آورد و خدماتی شایان توجه به مصرف کنندگان بدهد. اولین قانون ما مشتری مداری و تولید باکیفیت است که در این راه برای رضایت مصرف کنندگان و گسترش چرخه تولید داخلی تسهیلات و تخفیفات بسیاری متنوعی برای فروش محصولات خود در نظرگرفته اییم که میتوانید از طریق عضویت در سایت و همراهی در شبکه های اجتماعی ما از ان ها با خبر باشید و یک خرید رضایت بخش را با خیالی اسوده تجربه کنید. ما معتقدیم یک خرید خوب آن خرید است که بعد از ذوق و شوق مصرف کننده تا همیشه لبخند رضایت مشتری را از خرید خود داشته باشد.
با ما همراه باشید و با حمایت از ما در گسترش تولید وطنی سهیم باشید .

ما در شبکه های اجتماعی حضور فعالی داریم.

4 سال سابقه تولید
90 درصد رضایت مشتریان
16 محصول در حال طراحی
+200 محصولات تولید شده
+1000 فروش موفق
56 فروشگاه در کشور

آمار گویای همه چیز است

اولین روزی که بهل متولد شد برای همه ما خاطره انگیز است. آن روز اگرچه در نقطه صفر بودیم اما همگی سرشار از انرژی بودیم و به آینده امیدوار. امروز به هدفی که داشتیم خیلی نزدیک تریم ، این را آمار می گوید و همین باعث می شود با انرژی مضاعف ادامه دهیم.

صاحب امتیازان بهل چه کسانی هستند؟

این خانواده بزرگ در ابتدا فقط 3 عضو داشت
Seyed mohammad ghaemi - About Us

سیدمحمد قائمی

مدیر دیجیتال مارکتینگ
amirhosein yousefi - About Us

امیرحسین یوسفی

مدیر تیم فروش
ali akbar babaei - About Us

علی اکبر بابایی

CEO / FOUNDER