اطلاعات, خبری, خرید عمده, کیف کمری, کیف مسافرتی

بزرگترین مرکز پخش و تولیدی کیف کمری با تنوع مدل و ارزان ترین قیمت – 09128153744 –

بزرگترین مرکز پخش و تولیدی کیف کمری با تنوع مدل و ارزان ترین قیمت - 09128153744 -

کیف کمری امروزه در واحدهای تولیدی  کیف و کوله به اشکال گوناگون در جنس های بسیار متفاوت با جذابیت ها و خاصیت های خود  تولید می شود .  از جمله مصارف بسیار زیاد کیفهای کمری استفاده از آن به عنوان یکی از بهترین روش ها برای نگهداری وسایل دم دست از جمله موبایل خودکار جاسوئیچی و یا کیف پول  استفاده میشود. علاوه بر نگهداری مدارک و کارت های اعتباری تمامی افراد از جمله زن و مرد برای کارهای ضروری از این وسیله همیشه به همراه خود استفاده می کنند.  ایده اصلی این محصول در راحتی حمل و نقل و عدم نیاز به گرفتن با دست است. این مزیت باعث می‌شود با بستن آن به دور کمر دسترسی آسان و سریعی را در هنگام نیاز به وسایل داخل آن داشته باشیم.  مجموعه تولیدی بهل  با تولید انواع گوناگون کیف و پخش آن در بازار ایران توانسته است سلایق متفاوتی را با به کارگیری مواد و متریال مختلف و استفاده از بهترین طرح های روز دنیا تامین کند.

 انواع  مدلهای گوناگونی که ما بر حسب متریال و کاربرد تولید میکنیم عبارتند از:

  • کیف کمری کوهنوردی
  • کیف کمری چرم
  • کیف کمری مردانه اسپرت

بسیاری از نامهای دیگر که در بازار آنها را با حالت هولوگرامی و یا جین  و همچنین پولکی نیز نام می برند.

کیف کمری - بزرگترین مرکز پخش و تولیدی کیف کمری با تنوع مدل و ارزان ترین قیمت - 09128153744 -

تقاضای بهترین قیمت تولید کیف کمری بهل

یکی از رایج ترین انواع مدل‌های تولید کیف کمری از نوع کیفی است که مناسب حمل وسایل ضروری و مورد نیاز همیشگی در نزدیکی دستتان باشد. شما در هنگام دوری از چمدان و یا ساک اصلی مسافرتی خود با استفاده از جای دادن وسایل خود در داخل این نوع کیف به دور کمر بتوانید سریعاً از آن استفاده بکنید.  مجموعه تولیدی بهل  با  فروش و پخش عمده و البته تولید کیف کمری در تیراژ بالا توانسته بازار خوبی را از این نوع کیف ها تامین کرده تا بسیاری از خریداران در  سراسر ایران برای داشتن این نوع از کیف ها به راحتی سفارش دهند.

تولید کیف کمری - بزرگترین مرکز پخش و تولیدی کیف کمری با تنوع مدل و ارزان ترین قیمت - 09128153744 -

مرکز اصلی برای خرید عمده کیف کمری

تولید در هر رنگ مدل و طرحی که جذابیت هایی را ایجاد میکند موجب شده تا این تنوع رنگ افزایش تقاضا را در میان بسیاری از فروشندگان بوتیک ها خرید عمده کیف دور کمری اقدام کنند.

کارگاه های تولیدی به عنوان تامین کننده های اصلی مغازه ها برای خرید عمده کیفهای کمری به چند مورد بسیار مهم دقت زیادی می‌کنند.

وزن کیف:

همیشه باید به وسایلی که داخل کیف گذاشته می‌شود دقت کرد تا این سنگینی موجب عدم تعادل شما نشوند.

اندازه کیف: 

تفاوت ابعاد و اندازه های متناسب با انتظار شما از این نوع از کیف حامل تأثیرگذاری در خرید کیف دور کمر و یا کیف دوشی می باشد.

 تعدد زیپ:

  برخی  کار کیف های کمری با زیپ های بسیار زیاد را بیشتر ترجیح می دهند.  مزیت تعداد زیپ در تولید کیفهای کمری جاگذاری وسایل ضروری با ابعاد متفاوت در جیب های مخصوص خود آنهاست.

 بند کمری: 

نکته مهم و مزیت اصلی کیف دور کمر بسته شدن راحت به بدن شماست که این عامل باعث می‌شود دو دست شما در هنگام کار آزاد باشد.

 قابلیت شستشو: 

با استفاده مداوم از کیف احتمال کثیف شدن آن بسیار بالاست. بنابراین شست و شو کاری حتمی در مدت زمان استفاده از این نوع از کیف می باشد.

 قیمت کیف:

  با  توجه به استفاده از اجناس متفاوت با سایزهای گوناگون و همینطور تعداد گوناگون زیپ  تاثیر مستقیمی بر قیمت نهایی محصول خواهد داشت.

خرید عمده کیف کمری - بزرگترین مرکز پخش و تولیدی کیف کمری با تنوع مدل و ارزان ترین قیمت - 09128153744 -

لیست قیمت عمده فروشی کیف مردانه ارزان ( برای دیدن مدل های بیشتر کلیک کنید )

مد و فشن تاثیر مستقیمی در تنوع تولید و پخش عمده فروشی کیف مردانه دارند.  برای مثال در چند سال گذشته تولید کیف کمری هولوگرامی برای بانوان  و حتی سنین پایین نوجوانان موجب شده تا بسیاری از کارگاه های تولیدی برای تامین این موضوع است کیف مردانه  و فروش عمده کیف دوشی مردانه اقدام کنند. مزیت غیر قابل انکار  در تولید کیف کمری تنوع رنگ و مفید بودن این کیف در کنار سایر کیف های دیگر است.  برای مثال شما علاوه بر داشتن کوله پشتی می توانید با استفاده و بستن کیف بر روی بدن خود به حمل وسایل ضروری و در دسترس بودن سریع آنها استفاده خوب را از آن بکنید.

عمده فروشی کیف مردانه - بزرگترین مرکز پخش و تولیدی کیف کمری با تنوع مدل و ارزان ترین قیمت - 09128153744 -

پخش ارزان و سریع کیف دوشی مردانه عمده در تمام ایران

تولیدکنندگان کیف دوشی مردانه انواع مختلفی  از این نوع محصول را به بازار عرضه می‌کنند.  برای مثال کیف دوشی اسپرت کتان که با چاپ با کیفیت در نقوش مختلف تولید می شود یکی از پرطرفدار ترین آنهاست.   خرید کیف دوشی مردانه برزنتی دیجی کالا  تنوع بسیار خوبی را دارد .  طرح های گوناگون بر جذاب برای بانوان سبب شده تا علاوه بر بازار فروش کیف کمری و تولید کیف دوشی مردانه عمده اجناس باشند. اما در  کنار  این قبیل محصولات تولید کیف دوشی اسپرت دخترانه  و همین طور کیف دوشی زنانه عمده نیز برای فروشندگان جزئی و دارندگان کانال تلگرامی تک فروشی و عمده فروشی کیف و همچنین پیج های اینستاگرامی موجود می باشد. با ما تماس بگیرید تا لیست قیمت برای شما ارسال شود.

کیف دوشی مردانه عمده - بزرگترین مرکز پخش و تولیدی کیف کمری با تنوع مدل و ارزان ترین قیمت - 09128153744 -

تنوع کیف کمری دخترانه با قیمت پخش

افزایش حضور بانوان  در فضاهای کسب و کار و همین طور فعالیت های بیرون از منزل سبب شده تا تولید کیف کمری دخترانه با توجه به المان‌های ایجاد جذابیت و شخصیت مورد نیاز برای این نوع کیف ها در نظر گرفته شده باشد.  برای مثال مدل های گوناگونی از این نوع از محصولات بوده که به موارد زیر طبقه بندی می شوند:

 کیف کمری دخترانه هولوگرامی: از انواع پارچه های با نقوش براق و نقره ای و فام رنگین کمانی تشکیل شده است که جلوه بسیار مدرنی را به انواع این نوع از کیف ها می دهد.

 کیف کمری دخترانه اسپرت: با توجه به حضور بانوان و دختران نوجوان در فضاهای ورزشی و لازم بودن در دسترس بودن وسایل متفاوت از جمله دستکش، هد بند و یا موبایل و هدفون تولید شده و در اختیار بسیاری از مصرف کنندگان قرار می‌گیرد.

 کیف  کمری دخترانه فانتزی:  علاوه بر استفاده به عنوان وسیله ای پر کاربرد و بستن به دور کمر از پارچه های بسیار براق و پولکی و یا نقوش چاپ شده فانتزی و هندسی تولید می‌شود.

کیف کمری دخترانه - بزرگترین مرکز پخش و تولیدی کیف کمری با تنوع مدل و ارزان ترین قیمت - 09128153744 -

مزیت خرید کیف کمری کوهنوردی در انواع مختلف

ورزش کوهنوردی با گذشت زمان به سمت تخصصی شدن می‌رود. استفاده از وسایل متفاوت کوهنوردی از جمله کوله پشتی و همینطور عصای کوهنوردی باعث می شود که دست ها در بسیاری از مواقع آزاد  نباشند.  این مسئله موجب شده تا با تولید کیف کمری کوهنوردی و قرار دادن وسایل ضروری استفاده به سودمندی داشته باشیم. این امر سبب کمک بهتر به دفعات متناوب استفاده در هنگام فعالیت ورزشی میشود.

 برند های مختلف در سالهای گذشته به داخل بازار ایران وارد شده اند عبارتند از:

 کیف کمری کوهنوردی دیوتر، لوآلپاین،  اسپریت

و سایر مدل ها که بنا به نوع فعالیت در نیاز شما و حرفه‌ای بودنتان طبقه بندی شده و دارای قیمت های متفاوتی هستند. مجموعه تولیدی بهل  با توجه کاهش واردات این قبیل از وسایل و ادوات کوهنوردی توانسته است محصولاتی مشابه این نوع از کیف ها که به دور کمر بسته می‌شود را تولید کرده و به خوبی هر چه بهتر با قیمت رقابتی به عنوان یک وسیله  پرکاربرد  تامین می کند.  با افزایش هزینه‌های تولید کوله پشتی و کیف برای کارگاه‌ها و پخش عمده موجب شده تا در سال اخیر لیست قیمت کیف کمری کوهنوردی قدری افزایش قیمت پیدا کند.

کیف کمری کوهنوردی  - بزرگترین مرکز پخش و تولیدی کیف کمری با تنوع مدل و ارزان ترین قیمت - 09128153744 -

استقبال از تولید کیف کمری چرم

نکته مهم و قابل توجه در تولید کیف چرم استفاده از بهترین چرم ها با مقاومت بسیار بالاست که با توجه به وسایل مختلف احتمال آسیب رساندن به جداره داخلی کیف بسیار کم  است.  استفاده از چرم باعث می شود که کیف کمری چرم علاوه بر ضد آب بودن و جلوگیری از خیس شدن وسایل داخل آن استحکام خوبی را داشته باشد.  رنگ های متنوع از جمله رنگ های قهوه ای سوخته،  عسلی،  آلبالویی،  قرمز،  سبز یشمی  و کیف کمری چرم با رنگ سیاه پر طرفدار ترین انواع این نوع از محصول هستند.  به دلیل انعطاف پذیر بودن پارچه نسبت به چرم و همچنین شکل گرفتن راحت آن برخی از کیف های کمری نیز از جنس پارچه های برزنتی و همینطور پارچه هایی  کتان که قابلیت چاپ پذیری بسیار خوبی دارند تولید می‌شود.

کیف کمری چرم - بزرگترین مرکز پخش و تولیدی کیف کمری با تنوع مدل و ارزان ترین قیمت - 09128153744 -

تنوع کیف کمری زنانه در بازار تولید و پخش عمده

حضور بانوان در ورزش های گروهی و کوهنوردی موجب شده تا تقاضا برای خرید کیف کمری کوهنوردی زنانه در دستور کار بسیاری از مردم قرار بگیرد. در بازار رقابتی امروز بسیاری از برند ها اقدام به تولید این مدل از کیف کرده‌اند  برای مثال می توان به تعدادی از آنها اشاره کرد:

 کیف کمری زنانه گوچی

 کیف کمری زنانه چرم مشهد

 و سایر مدل های کیفهای کمری زنانه چرم دست دوز که بنا به سفارش شما و البته هزینه بیشتر در بازار تامین می شود.  نکته مهم دیگر  افزایش تقاضا برای تولید و پخش عمده کیفهای کمری زنانه ارزان است که با توجه به استفاده از پارچه برزنتی و همینطور پارچه کتان تولید با قیمت پایین این نوع از کیف زنانه جدید نیز امکان پذیر بوده و ما به آن اهتمام ورزیده ایم.

کیف کمری زنانه 1 - بزرگترین مرکز پخش و تولیدی کیف کمری با تنوع مدل و ارزان ترین قیمت - 09128153744 -

تولید کیف کمری مردانه با کیفیت رقابتی

کیفیت و دوام عامل اصلی بررسی و خرید بیشتر از کیف کمری مردانه برند بوده است.  برای مثال در  بازار فروش عمده کیف کمری میتوان به 3 برند معروف ایرانی اشاره کرد:

 کیف دورکمری مردانه نوین چرم که توانسته است با طرح های جذاب و دوخت بسیار دقیق طرفداران خود را همچنان داشته باشد.

 کیف دور کمری مردانه چرم مشهد با تنوع رنگ و استفاده از جیب های متنوع و بند بسیار محکم این جذابیت را حفظ کرده است.

 کیف  دور کمری مردانه مارال چرم  که علاوه بر داشتن بند چرمی محکم بدنه داخلی بسیار محکمی را تولید کرده است.

 مجموعه تولیدی بهل  به عنوان یکی از تولید کنندگان عمده کیف دوشی مردانه و سایر مدل های کیف توانسته است با راه اندازی خط تولید این نوع از کیف در بازار به عنوان تامین کننده خوبی شناخته شود.  ما در کنار تولید کیف دور کمری مردانه اسپرت و همینطور کیف کمری مردانه برزنتی بنا به خواست مشتری و میزان بودجه شما و همینطور طرح های خاصی که در نظر دارید؛ اقدام به تولید کیفهای کمری مردانه چرم با لوگوی مختص شما و یا همچنین جزئیاتی را که شما مد نظر دارید تولید می‌کنیم.

کیف کمری مردانه - بزرگترین مرکز پخش و تولیدی کیف کمری با تنوع مدل و ارزان ترین قیمت - 09128153744 -

جادار بودن کیف کمری مردانه اسپرت

استفاده مداوم از برخی از وسایل از جمله هدفون، مچ بند، خودکار و ماشین حساب کوچک برای افرادی که در کسب و کار هستند امری جدایی ناپذیر بوده که باعث  فروش عمده و تولید کیف دور کمری برای فروشندگان در سراسر ایران شده است.  برای مثال یکی از جذاب ترین شاخه های فروش انواع کیف خرید کیفهای کمری مردانه اسپرت دیجی کالا است که با مقایسه قیمت ها و همینطور مزیت های رقابتی محصول ها نسبت به یکدیگر میتوانید انتخاب خوبی را داشته باشید.  نکته مهم در تولید و پخش عمده آن استفاده از یراق مناسب از جمله بسته با فرم های بسیار ماندگار در هنگام ضربه خوردن برای بسته شدن دور کمر است. این عامل سبب می‌شود عمر بیشتری را محصول برای مشتری داشته باشد.

کیف کمری مردانه اسپرت - بزرگترین مرکز پخش و تولیدی کیف کمری با تنوع مدل و ارزان ترین قیمت - 09128153744 -

Fanny pack یا waist bag برای کیف کمری به انگلیسی

پیدا کردن واژگان مناسب برای هر وسیله تاثیر خوبی برای پیدا کردن محصول مناسب با آن را دارد.  برای مثال ترجمه کیف کمری به انگلیسی یا همان عبارت معروف Waist bag یکی از بهترین معادل ها برای ترجمه می باشد.  البته استفاده از بند دور کمر و همینطور کوچک بودن این نوع کیف ها عبارات دیگری را برای استفاده به ذهن متبادر می کند.  برای مثال عبارت انگلیسی Fanny pack  می تواند یکی دیگر از کاربردهای این عبارت برای کیف دور کمر باشد. معادل دیگر برای این نوع از کیف ها عبارت bag bum  بوده که در بازار بین‌المللی برای نوع فانتزی این نوع از کیفهای کمری به انگلیسی استفاده شده است .

کیف کمری به انگلیسی 1 - بزرگترین مرکز پخش و تولیدی کیف کمری با تنوع مدل و ارزان ترین قیمت - 09128153744 -

کیف کمری دیجی کالا با مدل های متنوع

تصاویر گویا و فیلم‌های تبلیغاتی باعث فروش هرچه بهتر برای کسب و کارهای آنلاین می‌شود. برای مثال در هنگام خرید کیف کمری دیجی کالا و یا سایر پیج های اینستاگرامی و همینطور خرید عمده انواع کیف و کوله  شما می توانید با مراجعه به سایت یوتیوب یا آپارات و همینطور بررسی جزئیات آنها با نگاه دقیق به  عکس های آن تفاوت ظاهری و کیفی آن را تا حدودی متوجه شوید.  برای مثال فروش کیف کمری کوهنوردی دیجی کالا و همینطور فروش بالای کیف هولوگرامی دیجی کالا در چند ماه گذشته رابطه مستقیمی با افزایش فعالیت های ورزشی و همینطور مسافرتی دارد.  بسیاری از افراد با قرار دادن وسایل ضروری خود در داخل این نوع کیف ها حمل و نقل آسان تری را تجربه می کنند که این امر باعث می‌شود خرید این نوع محصول و بررسی قیمت کیف دیجی کالا یکی از  پرترافیک ترین صفحات در فضای فروش آنلاین کیف و کوله باشد.

کیف کمری دیجی کالا - بزرگترین مرکز پخش و تولیدی کیف کمری با تنوع مدل و ارزان ترین قیمت - 09128153744 -

کیف گوهری گالری و حراجی

بازار تهران یکی از مراکز اصلی برای پخش و توزیع انواع مختلف کیف زنانه و همینطور تولید توسط کارگاههای تولیدی کوله پشتی و کیفهای فانتزی است.  برای مثال شرکت کیف گوهری گالری و حراجی خود را در تهران دارد که توانسته است با قدمت خود، مشتریان زیادی را به خود جلب نماید.  با گسترش فنون تولید و همینطور افزایش بازاریابی به روش های گوناگون باعث ظهور دیگر واحدهای تولید کننده و پخش عمده کیف در سال‌های گذشته شود.  مجموعه تولیدی بهل توانسته است  همگام با سایر بزرگان تولید و پخش عمده کیف، با مجهز بودن به خطوط متفاوت و کارگران مجرب و نظارت استادکاران چیره دست در تولید و پخش انواع کیف زنانه،  کوله پشتی مدرسه،  کوله پشتی کوهنوردی،  کیف پول  و  تولید انواع مدل های جذاب کیف کمری در طرح های فانتزی، برزنتی و چرمی بخشی از بازار را پوشش دهد. برای دریافت لیست قیمت محصولات و همینطور مشاوره برای خرید محصولات پرفروش با کیفیت خوب در بازار و آگاه شدن از قیمت رقابتی مجموعه تولیدی ما می توانید با اولین تماس با شماره 09128153744  و یا ارسال پیامک به همین شماره در واتساپ و  همینطور درخواست لیست قیمت از طریق کانال تلگرامی فروش عمده کیف از آخرین تغییرات و تحولات و دیدن مدل های متنوع آگاه شوید.

کیف گوهری گالری و حراجی 1 - بزرگترین مرکز پخش و تولیدی کیف کمری با تنوع مدل و ارزان ترین قیمت - 09128153744 -

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *