اطلاعات, خبری, خرید عمده

5 دلیل خرید کیسه زباله خودرو تبلیغاتی

5 دلیل خرید کیسه زباله خودرو تبلیغاتی

کیسه زباله خودرو محصولی لازم و ضرروی برای هر مدل خودرو است . این محصول به پاکیزگی هرچه بیشتر خودروی شما کمک شایان توجهی میکند. میتواند موجب کاهش آلودگی های داخل خودرو شود و از تمییز کردن پی در پی داخل خودرو شما را خلاص کند . خرید کیسه زباله خودرو به صورت تک از طریق این لینک امکان پذیر است. اما اگر میخواهید برای خرید عمده کیسه زباله خودرو اقدام کنید یا کیسه زباله خودرو تبلیغاتی نیاز دارید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید .

1 - 5 دلیل خرید کیسه زباله خودرو تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

قبل از اینکه در مورد کیسه زباله خودرو تبلیغاتی سخن بگوییم لازم است توضیح دهیم که تبلیغات برای هر شرکت و سازمانی که به دنبال توسعه خود است لازم و ضروریست . هدایای تبلیغاتی یکی از راه های موثر تبلغات است و با این کار شخصی که هدیه دریافت میکند با یک خاطره خوب از شرکت شما به یادگار در ذهن خواهد داشت . محصولی که میتواند برای مدتی طولانی یا کوتاه از آن استفاده کند . انواع سررسیدها ، خودکار و ست های اداری ، لیوان ، کلاسور، انواع کیف و … از هدایای تبلیغاتی رایجی هستند که شرکت ها به همراهان ، مشتریان و کاربران خود هدیه میدهند .

هدایای تبلیغاتی ارزان 1 - 5 دلیل خرید کیسه زباله خودرو تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی و لوازم جانبی خودرو

 از طرفی اگر هدیه شما محصولی باشد که بیشتر در معرض دید عموم قرار گیرد در برندسازی و سرشناس شدن اسم شما تاثیر بیشتری دارد . ممکن است یک خودرکار یا یک لیوان یا یک کیف پول خیلی محدود در معرض دید اشخاص قرار گیرد . مثلا اگر شما یک خودکار هدیه دهید شاید این محصول در داخل یک دفتر مورد استفاده قرار گیرد یا یک لیوان هم همین سرنوشت را خواهد داشت . اما اگر محصولی هدیه دهید که کاربری بیشتر داشته باشد و در دید عده ی بیشتری قرار گیرد می تواند برای شما چندین برابر هزینه هدیه سودآوری مادی و معنوی داشته باشد .

12 - 5 دلیل خرید کیسه زباله خودرو تبلیغاتی

 در این میان لوازم جانبی خودرو و لوازم تزیینی خودرو برای هدیه تبلیغاتی بسیار کارآمد و پرکاربرد هستند . انواع محصولات در این شاخه مثل نظم دهنده خودرو ، کیسه زباله خودرو تبلیغاتی ، جای عینک و… را میتوان نام برد که با هزینه ای کم میتواند سودآوری بسیاری بیشتری از یک سررسید یا ست اداری داشته داشته باشد .

کیسه زباله خودرو تبلیغاتی

این محصول در داخل خودرو مورد استفاده قرار میگیرد. شما میتوانید با خرید عمده کیسه زباله ماشین این محصول را هدیه دهید . بعد از سفارش این محصول میتوانید هر مدل مارک به صورت چرمی ، لیزری ، چاپی و یا پارچه ای را به ما سفارش دهید . هنگام تولید کیسه زباله تبلیغاتی ما مارک یا لوگوی سفارشی شما را بر روی همه ی محصولی که سفارش دادید درج میکنیم. این محصول در داخل هر مدل خودرو میتواند در معرض دید عده ی بسیاری از عموم مردم قرار گیرد . در اینجا به بیان  5 دلیل برای انتخاب کیسه زباله خودرو به عنوان هدیه تبلیغاتی میپردازیم .

trash bin for car min - 5 دلیل خرید کیسه زباله خودرو تبلیغاتی

کیسه زباله برای ماشین لازم و ضروی است

هر ماشینی به یک کیسه زباله مخصوص خودرو نیاز دارد . امروزه وقت قابل توجهی در داخل خودرو سپری میشود. ممکن است هر مدل زباله ای ایجاد شود و جایی برای ریختن آن وجود ندارد تا موجب کثیف شدن داخل ماشین نشود . ممکن است در گوشه صندلی یا هر جای دیگر زباله را قرار دهیم ولی بعدا فراموش کنیم که آن را داخل سطل آشغال بگذاریم . بنابر این وجود یک کیسه زباله دائمی که همیشه بتوان زباله ها ، پوست خوراکی ها ، پسماند خوراک یا دستمال و غیره را داخل آن بریزیم لازم و ضروری ست . وقتی شما هدیه تبلغاتی خود را چنین محصول پرفایده انتخاب کنید همیشه در یاد مشتذیان و مصرف کننده گان باقی خواهید ماند چرا که تمییزی داخل خودروی آن ها بخاطر هدیه شما بوده است.از این جهت کیسه زباله خودرو تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی عالیست.

هدایای تبلیغاتی خاص 1 - 5 دلیل خرید کیسه زباله خودرو تبلیغاتی

قیمت مناسب برای خرید عمده کیسه زباله خودرو

خرید عمده کیسه زباله خودرو بسیار مقرون به صرفه و اقتصادیست . شما با هزینه ای بسیار کم برای هر عدد از این محصول میتوانید آن را تهیه کنید. خبر خوش این است که با توجه به تنوع متریال در این محصول که انواع کیسه زباله خودروی چرمی ، برزنتی و پارچه ای را در بر میگیرد قیمت ها بسیار متنوع میشوند . از سوی دیگر با توجه به تیراژی که شما سفارش میدهید هزینه ها باز هم قابل کاهش هستند . اینگونه شما اقتصادی ترین و مقرون به صرفه ترین محصول ممکنه را برای تبلیغ و هدیه انتخاب کرده اید . از این گذشته کیسه زباله خودرو تبلیغاتی یک محصول مفید و کارآمد نیز هست . برای اطلاع بیشتر از تعرفه ها و قیمت های عمده محصول ، سفارش چاپ لوگو و غیره میتوانید از راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

هدایای تبلیغاتی ارزان 2 - 5 دلیل خرید کیسه زباله خودرو تبلیغاتی

درج لوگو و اسم شرکت یا برند شما بر روی کیسه زباله ماشین

با سفارش کیسه زباله خودرو تبلیغاتی که نام برند شما بر روی آن نقش بسته یا لوگوی شما روی آن چاپ شود . هویت محصول بنام شما شده و این میتواند به بازدی بیشتر ، دیده شدن هرچه بیشتر شما کمک کند . اینکه شرکتی مصحولی تبلیغاتی را ارائه میکند و نام خود را روی آن درج کرده است ورای اینکه هر محصولی باشد از گوشی تلفن همراه گرفته تا یک مداد ، در برند سازی و تاثیر در ذهن دیگران بسیار کارآمد و جریان ساز است . وقتی این لوگو روی محصولی باشد که بیشترین بازدید و بازخورد عمومی را داشته باشد قطعا ده ها برابر هزینه انجام شده برای هدیه تبلیغاتی را چه مادی و چه معنوی به شرکت یا برند برمیگرداند .

هدایای تبلیغاتی خاص 3 - 5 دلیل خرید کیسه زباله خودرو تبلیغاتی

دیده میشود اگر …

تصور کنید کیسه زباله خودرو تبلیغاتی را به خودروهای مسافربری سواری درون شهری یا برون شهری هدیه دهید . به تاکسی ها ، ماشین های مسافری سازمانی ، رانندگانی که با ماشین خود کار میکنند و قشر زحمت کشی هستند . اینگونه محصول انتخابی شما روزانه در بازخودر تعداد بسیار زیادی از مردم و شهروندان عزیز قرار میگیرد . جدا از اینکه تعدا بسیاری از مردم در معرض دید برند و تبلیغ شما قرار میگیرند ، کیسه زباله خودرو تبلیغاتی چقدر به پاکیزگی خودروهای مسافر بری کمک میکند. مسافران میتوانند زباله خود را داخل آن بریزند . زباله ای به بیرون خودرو پرتاپ نمیشود و شهر نیز پاکیزه تر خواهد بود . رانندگان هم زمان کمتری را به نظافت داخل خودرو اختصاص میدهند و اینگونه تبلیغ و هدیه تبلیغاتی شما به بهترین شکل در یاد همگان باقی می ماند .

 هدایای تبلیغاتی خاص 2 - 5 دلیل خرید کیسه زباله خودرو تبلیغاتی

فراوانی جامعه هدف برای ارائه کیسه زباله ماشین تبلیغاتی و بازخورد سریع

یکی دیگر از مزیت های این محصول داشتن جامعه هدف بسیار زیاد است . سالانه تعداد بسیار زیادی خودرو تولید و وارد بازار میشود. هر روز تعداد بسیار زیادی خودرو را در سطح شهر و کشور میبینیم . تعداد بسیاری از خودرو ها به صورت سازماندهی شده و شخصی درحال جابجایی مسافران هستند . همه این ها در کنار 4 دلیل قبلی تهیه و ارائه کیسه زباله خودرو تبلیغاتی موجه میکند . این محصول میتواند بهترین انتخاب برای تبلیغ و هدیه تبلیغاتی شما باشد .

به صورت اجمالی و گذرا به مزیت های کیسه زباله ماشین تبلیغاتی میپردازیم :

  • لازم بودن کیسه زباله برای ماشین ( داخل خودرو نظافت نمیخواهد و همیشه پاکیزه است )
  • قیمت مناسب برای خرید عمده کیسه زباله خودرو ( هزینه کم ، دیده شدن و بازدهی بالا )
  • درج لوگو و اسم شرکت یا برند شما بر روی کیسه زباله خودرو (موجب هویت دادن به محصول میشود )
  • دیده شدن بسیار بالا اگر کیسه زباله ماشینی به خودروهای سواری مسافربری شهری اهدا شود
  • هرکسی که خودرو دارد به کیسه زباله خودرو نیازمند است . (تعداد زیاد خواهان این محصول و افزایش بازخورد و بازدید)

 

جهت خرید و فروش این محصولات می توانید با ما در ارتباط باشید:
امیرحسین یوسفی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile - 5 دلیل خرید کیسه زباله خودرو تبلیغاتی شماره موبایل: 09128153744
telephone - 5 دلیل خرید کیسه زباله خودرو تبلیغاتی شماره ثابت: 02155982639
fax - 5 دلیل خرید کیسه زباله خودرو تبلیغاتی فکس: 02155982639
telegram - 5 دلیل خرید کیسه زباله خودرو تبلیغاتی کانال تلگرام: BEHELL.CO
email - 5 دلیل خرید کیسه زباله خودرو تبلیغاتی پست الکترونیکی: salemanager@behell.ir

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *