کیف پول چرم

کیف پول چرم اصل چه ویژگی هایی دارد؟

کیف پول چرم اصل چه ویژگی هایی دارد؟

روش هایی برای تشخیص کیف پول چرمی اصل

انتخاب کیف پول از نظر رنگ و طرح مهم است. شما باید کیف پولی را انتخاب کنید که با دیدن آن هر روز خوشحال شوید. کیف پول ها را می توان برای سال ها استفاده کرد. کیفیت برخی از مدل های کیف پول چرمی در حدی است که می تواند به نسل های بعدی منتقل شود. در هنگام انتخاب این اکسسوری که در زندگی شما را همراهی می کند، باید توجه داشته باشید که مطابق با سلیقه شما باشد. مدل های کیف پول های چرم مرسوم از گزینه های رنگی مختلف تشکیل شده است. مدل های کیف پول که با چرم طبیعی تولید شده اند و با طرح های مختلف ظرافت بصری به دست آورده اند، سال ها استفاده را امکان پذیر می کنند. در ادامه این مقاله شما را با ویژگی های کیف پول چرم اصل آشنا می کنیم.

سالها همراه شماست

در میان محصولاتی که مردم اغلب از آنها استفاده می کنند، آنهایی که شیک ترین ظاهر را دارند، محصولات چرمی هستند. بنابراین اکسسوری های چرمی مانند کیف پول چرم با علاقه زیادی روبرو شده اند. چرم به دلیل ساختاری که دارد محصولی بسیار بادوام است. از آن می توان برای سال های زیادی استفاده کرد. کیف پول چرمی مردانه و زنانه در هنگام استفاده دارای یک ویژگی محافظتی در برابر تاثیرات خارجی هستند.

ویژگی های کیف پول چرم اصل

کیف پول چرم طبیعی دارای ویژگی های بسیار سودمندی استد. برخی از این ویژگی ها در زیر آورده شده است؛

 • کیف پول چرمی تنوع رنگ دارد
 • بافت آن حس بدیعی منتقل می کند
 • ماندگاری بالایی دارد
 • در برابر ضربه های احتمالی مقاوم است
 • به راحتی می توان آن را پاک کرد و ساختار آن خراب نمی شود

مزایای استفاده از کیف پول چرم اصل

استفاده از کیف پول چرم اصل از نظر اقتصادی سودمند است. به دلیل ساختار کیفی آن، مجبور نیستید همیشه کیف پول بخرید و می توانید زندگی اقتصادی داشته باشید. از آنجایی که این یک اکسسوری با کیفیت است، از آن می توان برای سال های طولانی استفاده کرد. در عین حال ظاهر آن نوآورانه، مدرن و شیک است.
انواع کیف پول چرمی علاوه بر ترکیب های چشمگیر، نوعی هارمونی نیز ایجاد می کند. کیف پول چرم طبیعی از نظر سهولت استفاده نیز سودمند است. از افتادن پول یا کارت های داخل آن جلوگیری می کند. کیف پول های چرم اصل فرسوده و پاره نشده و تغییر شکل نمی دهند. انواع کیف پول چرمی مردانه و زنانه که هم مقرون به صرفه تر و هم مفیدتر است، زندگی را برای افراد آسان تر می کنند. مزایای کیف پول چرمی به شرح زیر است؛

 • کیف پول چرم طبیعی را می توان برای چندین سال استفاده کرد
 • این اطمینان را می دهد که پول و مدارکتان همیشه همراه شماست
 • با مدل های زیادی که دارد، تطبیق آن با ترکیب های مختلف را آسان تر می کند
 • با طراحی های شیک خود در بسیاری از محیط ها استفاده می شود
pic 2 - کیف پول چرم اصل چه ویژگی هایی دارد؟

قبل از خرید کیف پول چرم طبیعی، حتما این نکات را بدانید

چه مدت می توان از کیف پول های چرم اصل استفاده کرد؟

کیف پول چرم اصل، امکان استفاده برای سالیان متمادی را به وجود می آورد. بدین ترتیب، شما نیازی به کیف پول جدید ندارید؛ زیرا کیف پول چرمی با کیفیت کهنه نمی شود. به همین دلیل با خرید مداوم کیف پول به اقتصاد خود فشار نمی آورید. کیف پول چرمی مردانه طبیعی اقلام شخصی هستند که می توانید به عنوان هدیه برای عزیزانتان بخرید و آن را در مناسبت های خاص مانند روز ولنتاین، روز پدر و تولد هدیه دهید.

کیف پول چرمی چه کاری انجام می دهد؟

کیف پول‌ ها که بزرگ ‌ترین کمک ‌کننده در نگه داشتن پول و کارت های شناسایی و بانکی هستند، در زندگی روزمره از اهمیت بالایی برخوردار هستند. آنها با طراحی های متفاوت خود هر سبکی را جذب می کنند. اکثر مردان از کیف پول چرمی مردانه استفاده می کنند. کیف پول بهترین نجات دهنده در مواقعی است که کیف دستی یا دوشی قابل استفاده نیست. کیف پول چرم که مطابق با ترکیب شما انتخاب شده، سبک شما را منعکس می کند. کیف پول چرمی به لطف طراحی در رنگ ها و بافت های مختلف، با هر سبک لباسی سازگار است.

کیف پول چرم چگونه ساخته می شود؟

قطعات کیف پول چرمی بسته به مدلی که قرار است طراحی شود ممکن است تغییر کند. اندازه کیف پول نیز ممکن است بسته به مدلی که به همان روش طراحی می شود متفاوت باشد. به همین دلیل ابتدا مدل کیف پول چرم تعیین می گردد. سپس با توجه به مدل اندازه گیری عرض و ارتفاع انجام می شود. اندازه گیری بدنه اصلی، از خطوط بیرونی بدنه شروع می شود. سایز سایر قسمت های کیف مطابق با بدنه اصلی است. مدل بر روی مقوای مدل متناسب با ابعاد کشیده شده و مقوا برش داده می شود.
هنگام برش مقوا باید مراقب بود که از خطاهای میلیمتری جلوگیری گردد. سپس قالب اندازه گیری های گرفته شده خارج می شود. قالب گیری از بدنه اصلی شروع شده و پوست بیرونی قالب گیری می گردد. سپس قسمت هایی که جای کارت را تشکیل می دهند به هم چسبانده می شوند. بعد سوراخ هایی روی لبه ها ایجاد می شود تا دوخته گردد. دوخت با انتخاب نخی به رنگ مناسب چرم از سوراخ های سوراخ شده شروع می شود. با دستگاه مخصوص زبری لبه ها از بین می رود. در نهایت، فرآیند ساخت کیف پول چرم با استفاده از مایع پولیش لبه به پایان می رسد.

چه نوع چرم در تولید کیف پول چرمی استفاده می شود؟

در ساخت کیف پول چرم از انواع مختلفی از چرم استفاده می شود. یکی از آنها چرم جیر است. چرم جیر دارای بافتی نرم و مخملی است. گزینه های رنگی مختلفی از این محصول وجود دارد. چرم های ناپا بافتی زنده و کامل دارند. نسبت به سایر انواع چرم در برابر آب مقاوم تر است. چرم های فلورانتین از سنباده زدن دانه های چرم و بستن آن با رنگ به دست می آیند. یکی از مدل هایی است که اغلب در ساخت کیف پول چرمی استفاده می شود. پوست گیاهی با فرآوری با تانن های گیاهی تولید می شود.
چرم های آستر از لایه بندی چرم با روش های مختلف به دست می آیند. در مقایسه با سایر انواع چرم، کیفیت آنها پایین تر و ارزان تر است. معمولاً برای فضای داخلی استفاده می شوند. همچنین چرم های مصنوعی، چرم هایی هستند که با روش های شیمیایی برای ایجاد ظاهری چرم تولید می شوند. از این نوع برای ساخت کیف پول چرم استفاده می شود. به طور کلی، چرم هایی که ساختار سختی ندارند، مناسب ترین چرم ها برای کیف پول چرمی هستند.

چگونه بفهمیم کیف پول چرمی از چرم اصل است؟

راه های زیادی برای درک پوست واقعی وجود دارد. ساختار چرم واقعی انعطاف پذیر است. یکی از روش‌ هایی که برای درک اینکه کیف پول چرم از چرم طبیعی ساخته شده، این است که ببینید آیا در هنگام خم شدن و پیچ خوردگی تا می ‌خورد. اگر بعد از تا زدن صاف شود، به این معنی است که از چرم واقعی ساخته شده است. با نگاهی به بافت کیف پول چرمی، باید منافذی طبیعی داشته باشد. نرمی چرم نشان دهنده چرم اصل بودن آن است. هنگام خرید یک کیف پول چرمی مردانه اصل، توجه به بو راه دیگری برای درک آن است. چرم واقعی بوی بی نظیری داشته و بوی پلاستیک کارخانه ای ندارد.

چگونه از کیف پول چرم استفاده کنیم؟

هنگام استفاده از کیف پول چرمی توجه به نکات خاصی مفید است. هر مدل منطقه کاربری خاص خود را دارد. کیف پول های اسپرت که مدل آزادتری هستند برای استفاده روزانه استفاده می شوند. کسانی که تمایلی به حمل کیف ندارند، مدل های کیف پول چرم کوچک را ترجیح می دهند. با کیف پول های چرمی که به سبک کلاسیک طراحی شده اند، می توان یک موضوع باوقار را به نمایش گذاشت. انتخاب مدل با توجه به مکان مورد نظر انتخاب مناسبی خواهد بود.

چگونه کیف پول چرمی را تمیز کنیم؟

کیف پول چرم مستعمل بعد از مدتی کثیف می شود. برای تمیز کردن کیف پول چرمی اول از همه در صورت خیس بودن کیف باید آن را بگذارید تا خشک گردد. سپس کیف پول را با یک پارچه مرطوب پاک کنید. استفاده از مواد شیمیایی ساختار چرم را از بین می برد و دوام آن را کاهش می دهد. بنابراین کیف پول های چرمی را نباید با مواد شیمیایی تمیز کرد. پس از پاک کردن، باید در دمای اتاق خشک شود. بدین ترتیب نگهداری کیف پول از جنس چرم با یک عملیات ساده تکمیل می گردد.

چگونه کیف پول چرم را نگهداری کنیم؟

روش های زیادی برای نگهداری کیف پول چرمی وجود دارد که اغلب در زندگی روزمره از آن استفاده می شود. اولین مورد این است که ابزارهای تیز یا سوراخ کننده در کیف پول چرم خود نداشته باشید. ابزار سوراخ کردنی که در کیف پول حمل می شود کیف پول را پاره و خورده می کند. بنابراین باید مراقب بود که ابزار سوراخ کننده در کیف پول قرار نگیرد.
یکی دیگر از راه های حفظ کیف پول چرم استفاده از برس نرم هنگام تمیز کردن آن است. برس های سخت دوام چرم را کاهش داده و باعث کوتاه شدن عمر آن می شود. علاوه بر این، نگهداری از کیف پول چرمی بدون اسبه کار بردن مواد شیمیایی، استفاده از کیف پول را برای چندین سال تضمین می کند.
دور نگه داشتن کیف پول چرم از نور خورشید نیز یکی از راه های حفظ آن است. هنگامی که اشعه خورشید با چرم تماس پیدا می کند، رنگ آن محو می شود. بنابراین لازم است کیف پول را از نور خورشید دور نگه دارید. معمولا آقایان کیف پول چرمی مردانه را در جیب پشتی خود حمل می کنند. بنابراین هنگام نشستن ممکن است کیف پول تاب بخورد و رنگ شلوار را بگیرد. بنابراین با برداشتن کیف پول چرمی در حالت نشسته این مشکلات به راحتی برطرف می شود.

pic 3 - کیف پول چرم اصل چه ویژگی هایی دارد؟

بررسی ویژگی های کیف پول چرم اصل مردانه و زنانه

تفاوت بین کیف پول چرم طبیعی و مصنوعی چیست؟

تفاوت کیف پول چرمی طبیعی و مصنوعی به شرح زیر است؛

 • چرم مصنوعی کارخانه ای است و به سرعت فرسوده می شود. چرم طبیعی به صورت دستی و بادوام ساخته شده و می توان سال ها از آن استفاده کرد
 • در حالی که چرم مصنوعی در کارخانه پردازش می گردد، متقارن و به طور همگن توزیع می شود. در الگوهای کیف پول چرم اصل، ناهمگونی دیده می شود
 • چرم مصنوعی بوی پلاستیک مخصوص کارخانه دارد؛ ولی کیف پول چرمی بوی منحصر به فردی دارد
 • آثار چین و چروک روی چرم مصنوعی برای مدت طولانی باقی می ماند؛ اما چرم اصل پس از مدتی به شکل واقعی خود باز می گردد

چگونه یک کیف پول چرمی مناسب برای ترکیب انتخاب کنیم؟

کیف پول چرم به عنوان یک اکسسوری با حمل آسان از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل برای انتخاب درست کیف پول چرمی در ترکیبی که قرار است قرار بگیرد لازم است نکاتی را در نظر گرفت. هماهنگی کیف پول چرمی مردانه با کمربند و کفش یکی از معیارهایی است که استایل را نشان می دهد. اگر یک کفش اسپرت دارید، کیف پول های اسپرت زیپ دار مناسب ترین مدل برای ترکیب هم هستند.
اگر می خواهید با کت و شلوار ظاهری کلاسیک ببخشید کیف پول چرمی زنانه و مردانه با طراحی ساده مناسب ترین انتخاب خواهد بود. در حالی که از رنگ ‌های گرم ‌تر در ماه‌ های تابستان استفاده می‌ گردد، رنگ‌ های مشکی و قهوه ‌ای در ماه ‌های زمستان برجسته می ‌شوند. هنگام رفتن به مهمانی می توان از کیف پول چرم درجه یک استفاده کرد.

چه نکاتی را در هنگام خرید کیف پول چرم باید در نظر گرفت؟

 • نکاتی که در هنگام خرید کیف پول چرمی باید در نظر گرفت به شرح زیر است؛
 • کیف پول چرم باید در مدلی مناسب با محیط مورد استفاده انتخاب گردد
 • اطمینان حاصل کنید که چرم مورد استفاده از چرم طبیعی است
 • کیف پولی باید خریداری گردد که اشیاء مورد نظر در آن جا شوند
 • باید در رنگ و مدل مناسب لباس مورد استفاده انتخاب گردد

خرید کیف پول چرم

کیف پول چرم دارای مدل های مختلفی است. برخی از برندها به دلایل پایین آوردن هزینه، از چرم مصنوعی استفاده می کنند. برای خرید کیف پول چرمی اصل باید از مکان ها و برندهایی خرید کرد که سال هاست با این تجارت سروکار دارند. بهل استایل با ارائه بهترین محصولات چرمی در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *