آموزشی, خبری, خرید عمده, کیف تبلیغاتی, کیف کوله پشتی, کیف مسافرتی

صادرات کیف عمده به عراق | کوله پشتی مدرسه، کیف مسافرتی، کیف زنانه

صادرات کیف عمده به عراق کوله پشتی مدرسه، کیف مسافرتی، کیف زنانه

توسعه تجاری داد و ستد با کشورهای همسایه عامل مهمی برای بقا در اقتصاد پرفشار سال‌های اخیر بوده است.  یکی از این عوامل کمک کننده صادرات کیف عمده به عراق برای بسیاری از تولید کنندگان کوله پشتی و انواع کیف مدرسه بوده است.  به عنوان مثال کشور عراق با جمعیتی نزدیک به ۴۰ میلیون نفر و عدم داشتن زیرساخت‌های صنعتی برای تولید رقابتی بخش اعظمی از از خرید بازار خود را معطوف به تولید کنندگان کیف در ایران کرده است . با کاهش نرخ ارز در سال‌های گذشته بسیاری از کشورها از جمله عراق و کشورهای همسایه مانند افغانستان،  ارمنستان،  عمان،  کویت  و قطر استقبال خوبی را برای واردات کیف به بازار خود داشتند. مجموعه پخش عمده تامین کننده کیف با طرح های تولیدی کیف مدرسه و کیف زنانه بـــهــل  با به کارگیری خطوط مختلف تولید انواع مختلف کیف و به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان کوله پشتی، کیف زنانه  و همینطور کیف مسافرتی در ایران شناخته می‌شود.  ما در کمترین زمان ممکن محصولات دلخواه شما را به هر نقطه از کشور های همسایه ایران که بخواهید با بهترین روش بسته بندی کرده و با سریعترین روشهای موجود ارسال خواهیم کرد. واردات کیف و کفش عمده  بازار پر سودی برای بسیاری از تاجران عراقی است.

صادرات کیف عمده به عراق .3 - صادرات کیف عمده به عراق | کوله پشتی مدرسه، کیف مسافرتی، کیف زنانه

صادرات به عراق با سرمایه کم برای کیف مدرسه و کیف مسافرتی

نکته ای مهم برای صادرات  کیف به عراق به کارگیری  روش های تولید و بهینه سازی هزینه های نهایی است تا بتوان به نظر مردم را در بازار محلی عراق در فروش کیف و کفش به خود جلب کرد.  صادرات به عراق با سرمایه کم از جمله روش هایی است که بسیاری از صادرکنندگان ایرانی به کار می گیرند.  برای مثال در صادرات کیف عمده به عراق شما باید حداقل سفارشی نزدیک به 100 تا ۳۰۰ کیف کوله پشتی را داشته باشید.

صادرات به عراق با سرمایه کم - صادرات کیف عمده به عراق | کوله پشتی مدرسه، کیف مسافرتی، کیف زنانه

فروش عمده کیف با گروه تلگرامی صادرات به عراق

 برخی از افراد با آگاهی از بازار سنتی عراق و سلیقه این افراد برای داد و ستد حضوری و رو در رو با مراجعه به بسیاری از گروه تلگرامی صادرات به عراق توانستند مشتریان عراقی را به بازدید از کارگاه خود در ایران و یا محصولات خود را مجاب کنند.  تولید و فروش کوله پشتی و مسافرتی  با این روش رونق بسیار خوبی گرفته است و موجب شده صادرات کیف عمده به عراق همچنان کسب و کار پر رونقی باشد. برخی از روش‌های صادرات مانند دیجیتال مارکتینگ و شبکه های مجازی می تواند تاثیر بسیار شگرفی در جذب مشتری داشته باشد.  به عنوان نمونه از طریق پیج های فروش عمده کیف در اینستاگرام و همین طور گروه تلگرامی صادرات به عراق برخی از تولیدکنندگان کیف مسافرتی مشغول جذب مشتری و وارد کننده عراقی هستند.  مورد دیگر صادرات  کیف عمده به عراق استفاده از  تبلیغات در پیج های اینستاگرام این بوده تا بسیاری از مشتریان با ارتباطی و شماره تلفن داشتن سفارش خود را به شما بدهند.

Untitled 2 600x600 - صادرات کیف عمده به عراق | کوله پشتی مدرسه، کیف مسافرتی، کیف زنانه

بهترین راه صادرات به عراق برای کیف مدرسه

روش های گوناگون زیادی برای صادرات به کشورهای همسایه وجود دارد اما توسعه باربری ها و همینطور ارسال هرروزه  اجناس مختلف از جمله کیف برزنتی و مشافرتی به بازار شهرهای عراق از طریق باربری های داخل ایران موجب شده است که یکی از بهترین راه صادرات به عراق استفاده از طریق انتقال با کامیون ها به شهرهای بغداد،  کربلا،  نجف  و موثر باشد.  به خاطر اینکه بازار فروش کیف مدرسه و همینطور انواع کیف مسافرتی در این بازارها به خوبی در جریان است.  ما به عنوان یکی از واحدهای تولید کننده انواع کیف مدرسه و صادرات کیف عمده به عراق می توانیم شما را برای تامین کیف و همینطور خرید انواع مختلف کیف مدرسه و کوله پشتی و همینطور کیف مسافرتی پشتیبانی کنیم.

بهترین راه صادرات به عراق - صادرات کیف عمده به عراق | کوله پشتی مدرسه، کیف مسافرتی، کیف زنانه

رفع مشکلات صادرات به عراق در بازار فروش عمده کیف

 از جمله مشکلات پیش رو برای صادرات کیف عمده به عراق عدم اطمینان توسط خریداران عراقی در فازهای اولیه کسب و کار است.  به عنوان مثال یکی از اصلی ترین مشکلات صادرات به عراق  وجود افرادی است که با برهم زدن قیمت های رقابتی و ازبین بردن رقبا با قیمت های دروغین ضربه بسیار جبران‌ناپذیری را به واحدهای تولیدکننده کیف مدرسه و کیف زنانه می زنند.  مورد بعدی برخی از باربری ها هستند که در هنگام حمل و نقل سفارش‌ها به خوبی از این وسایل امانتداری نمی‌کنند. اما ما در مجموعه تولیدی کیف بـــهــل با تجربه دراز مدت خود می توانیم با بسته بندی بسیار محکم و قوی جهت سالم رسیدن سفارش شما به نسبت هزینه های کمتری را در محصول نهایی اعمال کنیم.

مشکلات صادرات به عراق - صادرات کیف عمده به عراق | کوله پشتی مدرسه، کیف مسافرتی، کیف زنانه

کانال صادرات به عراق روش ابتدایی برای ارتباط

 تجربه صادرات کیف عمده به عراق فقط از طریق روش های دیجیتال مارکتینگ امکان پذیر نیست.  نکته در این روش عدم برقراری ارتباط کامل با خریدار است. شما باید در بازه زمانی به نسبت بلندی با مشتری عراقی خود و یا سایر واردکنندگان تعامل برقرار کرده و ایجاد اعتماد سازی بکنید.  انواع کانال صادرات به عراق تنها وسیله ابتدایی در مراحل اولیه کسب و کار است.  اما فروشندگان و تامین کنندگان کیف و پخش عمده انواع مختلف کیف مدرسه و مسافرتی باید به کیفیت و قیمت تمام شده ای که برای واردکننده عراقی مهم است اهمیت دهید.

کانال صادرات به عراق - صادرات کیف عمده به عراق | کوله پشتی مدرسه، کیف مسافرتی، کیف زنانه

کاهش پرداخت تعرفه صادرات به عراق با بسته بندی مناسب

مهمترین بخش بسته بندی اقلام صادراتی و دقت به هزینه‌های گمرکی است که با توجه به تجربه بسیار خوب ما در بسته بندی و جا دادن تعداد بیشتر کیف در هر مجموعه جعبه، ما می توانیم هزینه بسیار پایینی را برای تعرفه صادرات به عراق و پرداخت آن برای واردکنندگان عراقی ایجاد کنیم. نکته مهم دیگر ارسال سریع مجموعه ما از انبار کارخانه و یا از طریق باربری هایی است که شما با آنها کار کردید. ما می توانیم در کمترین زمان ممکن به هر میزان سفارش شما جواب مثبت داده و شما را در این مسیر همراهی کنیم.  اگر چه صادرات کیف عمده به عراق  روش بسیار پیچیده ای نیست؛ اما مجموعه بـــهــل به عنوان یکی از معتبرترین کارخانجات تولید کننده کیف عمده و پخش کننده انواع کیف به هزینه‌های تمام شده محصول خود دقت کرده و از سلیقه بازار محلی در عراق آگاه است.

تعرفه صادرات به عراق - صادرات کیف عمده به عراق | کوله پشتی مدرسه، کیف مسافرتی، کیف زنانه

مجموعه تولیدی کیف بهل در پخش عمده انواع کیف مدرسه و کوله پشتی مسافرتی ،  کیف زنانه ،  کیف مسافرتی برزنتی آماده ارائه بهترین خدمات و محصولات با قیمت رقابتی برای بازار عراق است.  شما به عنوان واردکنندگان  انواع کیف و فروش در بازار شهرهای بغداد،  کربلا،  نجف  و سایر شهرهای عراق می توانید با اولین تماس با واحد پشتیبانی ما بهترین مشاوره را جهت خرید داشته باشید. همینطور کمترین قیمت موجود در بازار تولید کنندگان کیف در ایران را در لیست قیمت پیشنهادی ما مشاهده کنید. بـــهــل را به عنوان همراه همیشگی در رونق کسب و کار خود  بدانید. منتظر تماس شما هستیم.

صادرات کیف عمده به عراق 1 - صادرات کیف عمده به عراق | کوله پشتی مدرسه، کیف مسافرتی، کیف زنانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *