بهل

درباره ما

تولید فرایندی سخت و زیباست. روزی از اتاق کوچک ما اولین طرح ها روی کاغذ نگاشته شد و فکری که مدت ها ذهن را مارا به خود مشغول کرده بود خود را بروز داد . فکر طراحی و تولید کردن . این دو موضوع در پس ذهن ما همیشه ذوق ذوق میکرد و تشنه ی حضور بود. تا در یکی از روزهای تابستان چند سال پیش آغاز شد و مارا وارد جهانی کرد که زیباست و در عین حال سخت ، و سخت است با اینکه زیباست. از روزی که بصورت جدی کار طراحی و تولید محصول را آغاز کردیم. گام به گام تجربه کردیم .شکست خوردیم . ادامه دادیم .تلاش کردیم و امروز با کوله باری از تجربه همچنان در تلاش و فعالیت هستیم تا محصولات طراحی و تولید شده ی ما پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان و مشتریان عزیز باشد. از دیدگاه انان بهره گرفتیم که هر روز به انان نزدیکتر باشیم و نیازها و محدودیت های آنان را عمیق تر درک کنیم برای آنکه بتوانیم محصولی باب میل انان را در بازار عرضه کنیم.
آن زمان که در ذهن ما فکر تولید پرورش می یافت دغدغه ی ما ایجاد یک چرخه اقتصادی برای اشتغال زایی بود تا بتوانیم هر روز محکم و فعال تر برای گسترش چرخه اقتصادی و اشتغال زایی قدم برداریم و امروز برای هرچه وسیع تر شدن این هدف زیبا تلاش میکنیم و در این راه بی شک به کمک مصرف کنندگان گرامی نیازمندیم تا به این هذف جامع عمل بپوشانیم و تا توان هست برای گسترش آن بکوشیم.
گروه طراحی و تولید بهل با حمایت مشتریان عزیز و همچنین تولید محصولات مرغوب و در عین حال مقرون به صرفه برای مشتری توانسته رفته رفته جایگاه خود را بدست آورد و خدماتی شایان توجه به مصرف کنندگان بدهد. اولین قانون ما مشتری مداری و تولید باکیفیت است که در این راه برای رضایت مصرف کنندگان و گسترش چرخه تولید داخلی تسهیلات و تخفیفات بسیاری متنوعی برای فروش محصولات خود در نظرگرفته اییم که میتوانید از طریق عضویت در سایت و همراهی در شبکه های اجتماعی ما از ان ها با خبر باشید و یک خرید رضایت بخش را با خیالی اسوده تجربه کنید. ما معتقدیم یک خرید خوب آن خرید است که بعد از ذوق و شوق مصرف کننده تا همیشه لبخند رضایت مشتری را از خرید خود داشته باشد.
با ما همراه باشید و با حمایت از ما در گسترش تولید وطنی سهیم باشید .

درباره ما

3

سال تجربه

3.5

مشتری راضی

85%

رضایت مشتری

Logo behell 1 - درباره ما
بهل - درباره ما

معنای بهل

بهل به چه معناست ؟

بهل امر فعل هلیدن و هلیدن به معنای رها کردن و آزاد گذاشتن است.آنچه موجب شد ما این نام را انتخاب کنیم جدا از معنای بسیار زیبای آن این شعر زیبای حضرت مولاناست که در مصرع دوم بیان میکند که چو نوبت خدمت برسد به هیچ وجه خجالت زده نمیشویم و به عبارتی از پس خدمتگذاری به خوبی بر می آییم . گروه طراحی و تولید بهل نیز بر آن است تا همیشه در خدمتگذاری به مصرف کننده و مشتری عزیز سربلند باشد.

دکان پرو

  • ایجاد خرید رضایت بخش برای مصرف کننده
  • اقتصادی و مقرون به صرفه بودن
  • توجه به کیفیت تولیدات
  • ارسال به سراسر ایران زمین

کارمندان

با تیم ما آشنا شوید

team 11 - درباره ماگرافیست

حسن رضاییteam 21 - درباره ماسئوکار

سعید پولادیteam 31 - درباره ماتوسعه دهنده

محمد امینیteam 41 - درباره مامدیریت

علی غلامیteam 51 - درباره مابخش مالی

رضا سالاریteam 61 - درباره ماتوسعه دهنده

امیر غفوریteam 71 - درباره ماتبلیغات

احمد رستمیteam 21 - درباره مابازاریابی

میلاد دلاوری


عضویت در خبرنامه سایت

هم اکنون به خبرنامه ما بپیوندید و از تخفیف ها مطلع شوید.